کاشی خلیج
خانه / دسته‌بندی نشده / کاشی ها و سرامیک ها از نظر ساختار

کاشی ها و سرامیک ها از نظر ساختار

دراین مقاله سعی برآن است که خوانندگان عزیز را با انواع  مختلف و طرح های متنوع کاشی و سرامیک آشنا کنیم تا متقاضیان بتوانند بهترین محصول کاشی و سرامیک را انتخاب و در خانه ها و مکان های عرضه این محصولات برای خود به ارمغان بیاورند. دراین مسیر شرکت کاشی سازی خلیج توانسته است کیفیت مناسبی از کاشی و سرامیک را به بازار عرضه کند و بدین روی دراین مقاله بهترین اطلاعات بنابر محصولات این موسسه به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

کاشی ها و سرامیک ها از نظر ساختار

پرسلان

به دلیل دمای بالایی که این کاشی و سرامیک ها در آن ها ساخته می شوند، باعث می شود که کاشی های متراکمی به وجود آیند وهمچنین نسبت به سایر کاشی و سرامیک ها دارای استحکام و مقاومت بیشتری باشند.

برای اطلاع از کاشی و سرامیک های پرسلانی می توانید از مشاوره متخصصان سایت کاشی خلیج استفاده نمایید.

بدنه سیمانی

برای ساخت این کاشی و سرامیک ها به این صورت وارد عمل می شوند که ماده مربوطه را داخل قالب می ریزند و بعد با حرارت یا به صورت طبیعی خشک می شوند. نکته قالب توجه این است که برای رنگ دهی به این کاشی و سرامیک ها می توانید به ماده اولیه رنگ اضافه کنید. توجه کنید که برای جلوگیری از  لکه گیری و نفوذ رطوبت از درز گیر ها استفاده کنید.

موزائیکی

این کاشی و سرامیک ها به دو نوع پرسلانی و سرامیکی و با اندازه های ۲ونیم سانتی متر مربع ساخته می شوند. شرکت کاشی خلیج در دو نوع لعاب دار و بی لعاب، این نوع کاشی و سرامیک ها را به بازار ارائه می کند.

سنگفرش 

به نظر این کاشی به مانند آجر هستند. البته ضخامت آنها کمتر از آجر می باشد. همانطور که قبلا دیده اید این کاشی و سرامیک ها در حمام ، پاسیو و کف ساختمان ها استفاده می شود و بعد از نصب میبایستی درز گیری شوند.

آجری 

شکل ظاهری آنها به مانند آجر می باشد. اما با مصالح آجر بسیار متفاوت می باشند ولی می توان با استفاده از آن ها شکل ها  و چینش خاصی را به وجود آوریم.

لعاب دار

این نوع کاشی و سرامیک ها منحصر به فرد و جالب می باشند به این صورت که بعد از پخت یک لایه سطح شیشه ای متناسب با رنگ و نقش کاشی و سرامیک مربوطه به روی آن اضافه می کنند تا براق تر شوند و تمیز کردن آن ها ساده تر شوند. این کاشی و سرامیک ها در دیواره های حمام، دستشویی و آشپزخانه استفاد می شوند.

معدنی

این کاشی و سرامیک ها مانند سری قبل لعاب ندارند  وبه همین دلیل میبایستی درهنگام اجرا به صورت حتم درزگیری برروی آنها انجام شود. این کاشی وسرامیک ها بیشتر درکاربری های تجاری استفاده می شوند به این دلیل که قیمت کمتری را به خود اطلاق میدهند و همچنین دوام خوبی دارند. این کاشی ها در بازار در رنگ بندی قرمز و نارنجی برپایه خاکی رنگ می باشند.

کاشی های مکزیکی

این کاشی وسرامیک ها مانند نمونه های سیمانی به صورت طبیعی خشک می شوند و درمعرض هوا قرار می گیرند. این کاشی ها ظاهر جالب و منحصر به فردی دارند ولی باید به صورت حتم درز گیری شوند.

کاشی های بدون لعاب

این کاشی به دلیل نداشتن لعاب دارای استحکام بالاتری هستند.

کاشی های سرامیکی

این نمونه کاشی و سرامیک از رس وکانی های مشابه درست می شوند و یکی از شرایط عمل آوری آن حرارت بالا است.
این کاشی و سرامیک ها دارای دو نوع لعابدار و بی لعاب هستند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به شرکت کاشی خلیج مراجعه کنید و با استفاده از کمک و مشاوره متخصصان مربوط، بهترین خرید را بری خودتان رقم بزنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک پروژه های دولتی

سرامیک پروژه های دولتی | صادرات کاشی و سرامیک

بازرگانی ما در زمینه تامین سرامیک پروژه های دولتی نیز فعالیت می کند. مجموعه ما …