کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / مرکز خرید سرامیک فول بادی با شرایط ویژه

مرکز خرید سرامیک فول بادی با شرایط ویژه

مرکز خرید سرامیک فول بادی را می توان از طریق فروش آنلاین جست وجو کرد. امروزه انواع سنگ، کاشی، سرامیک و دیگر تجهیزات ساختمانی در فروشگاه های اینترنتی نیز عرضه می شوند تا مشتریان با خرید مستقیم و به صرفه خریدی لذت بخش و آسان را تجربه کنند.

مرکز خرید سرامیک فول بادی با شرایط ویژه

مرکز خرید سرامیک فول بادی

سرامیک فول بادی دسته ای از سرامیک می باشد که به نسبت سایر کاشی و سرامیک ها جدید تر می باشد.  این نوع سرامیک از خانواده سرامیک های پرسلانی می باشد که نسبت به سرامیک های پرسلانی دارای کیفیت بالاتر و استحکام بیشتری می باشد.

به دلیل استقبال زیاد مردم برای خرید سرامیک فول بادی، در سرتاسر نقاط ایران مرکز خرید سرامیک فول بادی با شرایط خاص و استثنایی در حال فعالیت می باشند. همچنین در فروش آنلاین تنوع سرامیک های عرضه شده بسیار بالا است و مشتریان با دست باز تری می توانند این محصولات ساختمانی را خریداری کنند.

سرامیک فول بادی را کجا می توان به کار برد؟

سرامیک فول بادی به خاطر کیفیت بسیار بالا و استحکام بالاتر از سایر سرامیکها و جذب رطوبت بسیار پایین‌تر از کاشی های پرسلانی می‌توان در بسیاری محل ها و بیرون ساختمان استفاده نمود.

مرکز خرید سرامیک فول بادی

خاک مورد استفاده از در سرامیک های فول بادی به نسبت خاک مورد استفاده از سرامیک های پرسلانی یک دست تر می باشد و شرایط فرمول کردن آن دشوار تر است. سرامیک های فول بادی به علت ویژگی های خاصی که دارند برای مکانهای پر تردد از قبیل ایستگاه های مترو ، فرودگاه ها ، مجتمع های تجاری ، مغازه های پر رفت و آمد ، مناطق با رطوبت بده بالا و سردسیر و غیره بسیار عالی میباشد.

استفاده از این نوع سرامیک برای سازنده هایی که کیفیت کار برایشان بسیار مهم است و دوست دارد عمر ساختمان وزیبایی آن بالاترین حد ممکن باشد توصیه می گردد.

تفاوت سرامیک پرسلان با سرامیک فول بادی

مرکز خرید سرامیک فول بادی

این نوع سرامیک ها از جدیدترین نمونه های سرامیک تولید شده در دنیا می باشد و شایان ذکر است که سرامیک های فول بادی جزء آخرین تکنولوژی های تولید کاشی و سرامیک می باشد. اگر بخواهیم تفاوت سرامیک پرسلانی و فول بادی چیست باید به گزینه های زیر اشاره کنیم:

  • استحکام بالا تر به نسبت سرامیک پرسلانی
  • خاصیت مقاومت بالاتر در برابر یخ زدگی و سرما
  •  ضد لک بودن
  • ضد خش بودن به خاطر مقاومت فشاری بالا

جذب آب سرامیک های فول بادی به نسبت پرسلانی به طور نسبی نزدیک به یک چهارم می باشد و این امر به نوبه خود باعث شده که کیفیت و دوام این سرامیک به شدت بالاتر برود. از جمله محاسن دیگر سرامیک های فول بادی می توان به یک رنگ بودن بدنه وسطح سرامیک نام برد  که این امر به نوبه خود باعث می شود که در صورت بروز ضربه و هر گونه آسیبی ظاهر سرامیک خراب نشود و مانند سرامیک های معمولی و پرسلانی ساده دو رنگ به چشم نیاید.

نحوه فرآیند سرامیک فول بادی یکی از دلایل تفاوت سرامیک پرسلان و فول بادی می باشد ، با این تفاوت که فرمول خاک فول بادی کاملاً همرنگ بدنه سطح کاشی بوده ، بنابراین فرمولاسیون سرامیک فول بادی بسیار سخت تر از سرامیک های پرسلانی معمولی میباشد.

پرطرف دارترین ابعاد کاشی و سرامیک تولید شده

در حال حاضر پرطرفدارترین ابعاد کاشی و سرامیک که توسط کارخانجات مختلف تولید می شود برای کف سایز ۶۰ در ۶۰ و برای بدنه سایز ۳۰ در ۶۰ می باشد. این ابعاد کاشی و سرامیک به  علت سایز  متوسط بودن ،کار راحت ، تنوع بالا ، قابل استفاده در ساختمان های کوچک و بزرگ و نصب آسان بیشترین کاربرد ها را در ساختمان های مختلف دارند.

مرکز خرید سرامیک فول بادی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری | مرکز پخش کاشی و سرامیک لاکچری | فروش اینترنتی کاشی و سرامیک

اگر به دنبال قیمت کاشی و سرامیک لاکچری و مرکز پخش آن هستید با کارشناسان …