کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / فروش کاشی و سرامیک فله ای | تولید و عرضه آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک فله ای | تولید و عرضه آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک فله ای محصولات که از کارخانه است که دارای درجه بسیار پایین و یا شکسته می باشد این بار ها معمولاً به صورت بدون کارتن و بر روی بسته بندی پالت یا بدون بسته‌بندی ارائه می‌شوند.

 کاشی فله ای یا کاشی، تناژی بار ضایعات کارخانجات کاشی و سرامیک بود که از دید کارخانه ارزش کارتن و هزینه کردن را نداشته، و در نتیجه به صورت فله ای به بازار عرضه می‌کنند . عده‌ای از افراد سودجو بار فلای را به عنوان بار درجه‌دار به مشتریان معرفی می‌کنند. که این ادعا بی پایه و اساس است چرا که کارخانه بار درجه دار خود را حتما کارتون می کند و به صورت متری می‌فروشد پس از فروش فله ای آن برای کارخانه هیچ توجیهی ندارد.

 از نظر ماهیت بار فله همان گونه که گفته شد ضایعات کارخانه می باشد این ضایعات در برخی موارد تولید اول کارخانه بوده و امکان وجود بار مولتی گرید در آن وجود دارد.

 از نظر درجه بندی بار های فله ای به سه دسته کلی قابل تقسیم بندی است:

  1.  چهارگوش سالم
  2.  در هم شکسته و سالم
  3.  شکسته یا مخصوص برش

فروش کاشی و سرامیک فله ای | تولید و عرضه آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک فله ای

فروش کاشی و سرامیک فله ای فروش کاشی و سرامیک فله ای:

برای خرید   فروشکاشی و سرامیک فله ای قیمت مناسب باید موارد زیر را رعایت کنید.

  1.  ابتدا باید تناژ درخواستی خود را بالا ببرید حداقل یک کامیون شش چرخ یعنی ده تن.
  2.  ظرفیت کامیون نیز باید در نظر بگیرید زیرا یکی از فاکتورهای مهم در پایین آوردن قیمت آن است که از تمام ظرفیت کامیون برای حمل بار استفاده شود به عنوان مثال ظرفیت کامیون ۶ تن حدود ۱۰ تا می باشد و ظرفیت کامیون ده چرخ یا به اصطلاح گفت حدود ۱۵ تن و ظرفیت تریلی بین ۲۲ تا ۲۸ می باشد.
  3.  خرید خود را باید به صورت نقدی انجام دهید.

تولیدی انواع کاشی و سرامیک

تولیدی انواع کاشی و سرامیک تولید انواع کاشی و سرامیک: در تولید کارخانجات کاشی و سرامیک بعضی از پالت ها به دلیل شکست بودن گوشه بعضی از کاشی ها و یا مشکلات دیگر به بخش ضایعات منتقل شده و در مسیری دیگر به فروش می رسد معمولا می‌توان از بین پاره خط ها بیش از ۷۵ درصد کاشی و سرامیک چهارگوش سالم جدا نمود و بقیه را نیز با برش توسط دستگاه به دلخواه تغییر سایز داده و استفاده نمود و در این حالت قیمت تمام شده هر متر مربع کاشی به قیمت بسیار نازل و کامل اقتصادی و مقرون به صرفه برای مصرف کننده تمام می‌شود بنابراین در مناطقی که تامین نیروهای انسانی به راحتی امکان پذیر است و سازندگان می‌خواهند کیفیت و قیمت مناسب را برای کاهش قیمت تمام شده ساختمان خود به صورت توأمان دنبال کنند توصیه می‌شود با خرید این محصولات به هدف خود برسند.

بزرگترین بازار سرامیک در ایران

بزرگترین بازار سرامیک در ایران بزرگترین بازار سرامیک در ایران: برای خرید کاشی و سرامیک مورد نیاز خود مراحل زیر را طی کنید:

  •  چقدر دوست داری تزیین کنید؟ دنبال جنس لوکس هستی‌که ارزان؟
  •  لیست  بزرگترین بازار سرامیک در ایران  از قرار زیر است:

کاشی فرزاد بیرجند

کاشی شیرکوه و کوثر یزد

کاشی احسان یزد

کاشی شایان یزد

خاتمی یزد

  •  لیست کارخانجات باطری سلوکس از قرار زیر است:

کاشی تبریز

کاشی مرجان اصفهان

کاشی مهسرام یزد

کاشی ناز سرام یزد

کاشی عقیق میبد

کاشی مریم یزد.

صادرات کاشی ب قیمت کارخانه

صادرات کاشی ب قیمت کارخانهدر بازارهای داخلی شرکت‌های زیادی اقدام به صادرات کاشی به قیمت کارخانه نمودند. کارخانجات با داشتن نیروهای متخصص در زمینه تولید انواع مختلف کاشی و سرامیک و همچنین دارا بودن بهترین ابزار آلات روز دنیا توانستند با کشورهای دیگر که در این حوزه از اعتبار بالایی برخوردار هستند به رقابت بپردازند.

شرکت تولیدی کاشی صادراتی

شرکت تولیدی کاشی صادراتی یکی از شرکت تولیدی کاشی صادراتی شرکت آپادانا سرام است؛ این شرکت در تاریخ ۸۱۸۱ با نام شرکت آپادانا سرام تاسیس و در اداره ثبت شرکتها و مالکیت های صنعتی تهران به ثبت رسیده است مرکز اصلی شرکت واقع در تهران خیابان ملاصدرا بعد از چهار راه شیخ بهایی خیابان گلدشت کمبست گلدشت اول شماره ۸ کارخانه محل اجرای پروژه کیلومتر ۲۲ جاده قزوین بویین زهرا می باشد همچنین به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۹ شرکت سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردیده است این شرکت یکی از مهم ترین شرکت های تولیدی و صادراتی کاشی و سرامیک در ایران می باشد. این شرکت انواع  سرامیک و سرامیک ارزان و تولید کاشی لاکچری را  تولید و به بازارهای داخلی و خارجی با قیمت  جهانی کاشی به فروش میرسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری | مرکز پخش کاشی و سرامیک لاکچری | فروش اینترنتی کاشی و سرامیک

اگر به دنبال قیمت کاشی و سرامیک لاکچری و مرکز پخش آن هستید با کارشناسان …

پاسخی بگذارید