کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت | نماینده فروش آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت | نماینده فروش آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت از سوی کارخانه های در فصول گوناگون انجام می پذیرد. کارخانه های متعددی در کشور وجود دارند که در کار ساخت و عرضه این نوع از محصول به بازار می باشند. 

این کارخانه در انواع گوناگون کاشی و سرامیک را تولید می کنند. روی هم رفته در ایران، در دو نوع کاشی تولید می شود: 

 • کارگاه های سفال گری
 • کارخانه های صنعتی 

برای گزینه نخست، کاشی و سرامیک ها تولید شده، برای بازسازی آبدات تاریخی بکار می رود؛ ولی تولیدات گزینه دوم، برای ساختمان های امروزی و با مدل های متنوع استفاده می شود. 

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت | نماینده فروش آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت فروش کاشی و سرامیک را در گام نخست کارخانه های تولیدی و شرکت های وارد کننده به دوش دارند. آن ها محصولات و کالاهای خود را به نمایندگی های مختلف می سپارند این نمایندگی ها طبق نرخ گذاری شرکت، محصول را به فروش می رسانند. 

البته در زمینه فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت باید گفت که کاشی ها کیفیت های مختلفی دارند: درجه ۱، ۲ و ۳٫ کاشی های ارزان تر درجه دو و سه می باشند. این نوع کاشی ها را می توانید از فروشگاه های سطح شهر هم خریداری کنید. نمایندگی های فروش نیز کاشی های درجه دو و به ویژه سه را با نازلترین قیمت به فروش می رسانند. 

سفارش کاشی و سرامیک به صورت عمده

سفارش کاشی و سرامیک به صورت عمدهسفارش کاشی و سرامیک به صورت عمده از سه راه امکان پذیر می باشد: 

 1. ارتباط مستقیم با کارخانه: هر تولیدی ای، دفتر فروش دارد. این دفاتر شماره تماس ها و نشانی های ایمیل دارند. به راحتی می توان از این راه ها سفارش عمده را داد. 
 2. مراجعه به نمایندگی ها: شرکت های تولیدکننده و وارد کننده در سراسر کشور، نمایندگی هایی دارند. با مراجعه به این نمایندگی ها می توان سفارش خرید عمده را داد. 
 3. وب سایت ها: شرکت های مختلف، وب سایت هایی طراحی کردند که بخش سفارشات دارند. به این گزینه نیز می توان مراجعه نمود. 

تولیدی انواع کاشی و سرامیک با بهترین کیفیت

تولیدی انواع کاشی و سرامیک با بهترین کیفیتکارخانه های متعددی در کشور وجود دارند که در کار ساخت سرامیک کف، سرامیک آشپزخانه، کاشی نما و هر گونه کاشی سرامیک، با بهترین کیفیت ها می باشند. این شرکت ها در گوشه و کنار ایران فعالیت می کنند. هر کدام از کارخانه ها بهترین محصولات را به بازار عرضه می دارند. در این جا به چند کارخانه نام آشنا اشاره می شود: 

 • کاشیران 
 • کاشی مرجان
 • کاشی تبریز
 • کاشی الوند
 • کاشی ارگ
 • کاشی عقیق
 • کاشی گلسو
 • و …

این کارخانه ها هر یک، محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می دارند و می توان به راحتی به آن ها دسترسی داشت و خریداری کرد. 

خرید و فروش انواع کاشی به صورت عمده

خرید و فروش انواع کاشی به صورت عمدهکسانی که در کار خرید انواع کاشی به صورت عمده هستند یا فروشنده های جزئی می باشند و یا شرکت های صادر کننده. آن ها برای این که کاشی ارزان قیمت با بهترین کیفیت را بیابند، به شرکت های تولیدی و واردکننده مراجعه می کنند. عرضه کننده گان نیز فروشنده ها می باشند که از راه های گوناگون محصولات خود را به دست مشتریان می رسانند. 

خرید و فروش انواع کاشی به صورت عمده، بستگی به ساخت و سازها و همچنین بازار خارجی دارد. اگر این دو رونق داشته باشند، طبعاً کارخانه ها بیشتر می توانند محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانند. در حال حاضر بازار تا اندازه ای به دلیل شرایط اقتصادی در رکود به سر می برد. 

اولین تولید کننده کاشی و سرامیک

اولین تولید کننده کاشی و سرامیک در پایان دهه ۱۳۳۰ خورشیدی بود که نخستین کارخانه صنعتی، کاشی و سرامیک را به بازار عرضه کرد. از آن زمان پنج دهه می گذرد و کارخانه ها اکنون با ماشین آلات جدیدتر مجهز شدند و تولیدات شان هم طبق آمار نسبت به سال های اولیه، ۶۰۰ برابر افزایش یافته است. 

نخستین شرکت ها تولید کننده ارج و ایرانا بودند. این شرکت ها تا همین چند سال پیش هم به شدت و حدت به کار خود ادامه می دادند؛ ولی مشکلات گوناگونی گریبان گیرشان شد و همین باعث افت و خیز در کار آن ها گردید. 

در کشورمان هم اکنون شرکت های زیادی علی الرغم مشکلات زیاد، فعالیت می کنند. آن ها سعی شان بر این است تا بهترین محصولات را روانه بازار نمایند و یا با قیمت جهانی سرامیک و کاشی را صادر کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری | مرکز پخش کاشی و سرامیک لاکچری | فروش اینترنتی کاشی و سرامیک

اگر به دنبال قیمت کاشی و سرامیک لاکچری و مرکز پخش آن هستید با کارشناسان …

پاسخی بگذارید