کاشی خلیج
خانه / کاشی / فروش عمده کاشی به قیمت کارخانه در کردستان

فروش عمده کاشی به قیمت کارخانه در کردستان

فروش عمده کاشی به قیمت کارخانه در کردستان از سوی کارخانه تولید کننده در فصول گوناگون انجام می پذیرد محصولات و کالاهای خود را به نمایندگی های مختلف می سپارند این نمایندگی ها طبق نرخ گذاری شرکت، محصول را به فروش می رسانند. کاشی و سرامیک همانند بسیاری از محصولات دیگر دارای نمایندگی فعال در خیلی از نقاط کشور است.

فروش عمده کاشی به قیمت کارخانه در کردستان

فروش عمده کاشی را در گام نخست کارخانه های تولیدی و شرکت های وارد کننده به دوش دارند. کاشی ها کیفیت های مختلفی دارند: درجه ۱، ۲ و ۳٫ کاشی های ارزان تر درجه دو و سه می باشند. این نوع کاشی ها را می توانید از فروشگاه های سطح شهر هم خریداری کنید. نمایندگی های فروش نیز کاشی های درجه دو و به ویژه سه را با نازلترین قیمت به فروش می رسانند. این کارخانه ها هر یک، محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می دارند و می توان به راحتی به آن ها دسترسی داشت و خریداری کرد.

فروش عمده کاشی

فروش عمده کاشی بستگی به ساخت و سازها و همچنین بازار خارجی دارد. اگر این دو رونق داشته باشند، طبعاً کارخانه ها بیشتر می توانند محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانند. در حال حاضر بازار تا اندازه ای به دلیل شرایط اقتصادی در رکود به سر می برد.

پخش و فروش عمده کاشی در کردستان

فروش عمده کاشی

استان کردستان از قابلیت های بالایی در زمینه فروش عمده کاشی و سرامیک دارا می باشد. بازارهای این استان در شهرهای بزرگی مانند سنندج، شهر کرد و…جزء بازارهای شلوغ ایران می باشد. فروش عمده کاشی و سرامیک در این استان به وسیله این سایت صورت می گیرد شما می توانید برای خرید کاشی و سرامیک با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و در اسرع وقت کاشی مورد نظر خود را دریافت نمایید.

کاشی و سرامیک یکی از مصالح مهم در ساختمان سازی می باشد به همین دلیل یکی از حوزه های کاری پر کاربرد است که نیاز به فروشندگان ماهر و با انگیزه ای دارد. که بتوانند پاسخگوی حجم بالای مشتریان باشند. ما برای رفاه حال شما کاری کردیم که بتوانید حتی خرید های با حجم بالای خود را از طریق اینترنت به راحتی انجام داده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

تأمین کنندگان کاشی در کشور چه کسانی هستند؟

تامین کنندگان کاشی گروه هایی هستند که با عمده فروشان یا تولید کنندگان یک کالا در ارتباط می باشند. این گروه ها از طریق خرید از این افراد وظیفه تامین و دسترسی نقاط مختلف و پخش و توزیع انواع کاشی را بر عهده دارند. گاهی اوقات تامین کنندگان خود ممکن است عمده فروش این اجناس نیز باشند. از طریق فعالیت این افراد توزیع انواع کاشی در شهر های دور و نزدیک و به فروشگاه های مختلف عرضه کننده این تجهیزات صورت می گیرد. فعالیت این گروه ها به صورت حرفه ای است و به صورت تخصصی در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند.

فروش عمده کاشی

انواع کاشی از نظر کاربردی

  1. کاشی کف: کاشی هایی هستند که برای پوشش کف ساختمان استفاده می شوند . کاشی های کف نسبت به کاشی های دیوار باید از استحکام به نسبت بالاتری برخوردار باشند دلیل آن هم به این خاطر است که کاشی های کف در مجاورت اصطکاک بالایی برخوردار هستند، بنابراین باید در مقابل باسایش دوام بالایی داشته  باشند.
  2. کاشی دیوار : دمای کوره برای پخت این نوع کاشی ها به نسبت کف پایین تر است ، از اینرو میزان جذب آب  در آنها به نسبت بیشتر است و لعاب استفاده شده در آنها نیز به دلیل دمای پایین پخت شفاف تر است. جذب آب در کاشی های دیوار اگر مطابق با استاندارها باشد لازم و ضروری است و به هیچ وجه یک امتیاز منفی به شمار نمی آید.
  3. کاشی پرسلان: این نوع کاشی نیز از خاک رس سفید و.. تهیده شده است تھیه می شوند و در شرایط خاصی پخته می شوند که می توان به فشار پرس و دمای بالای پخت اشاره کرد و محصول به دست آمده از این روش از نظر پارامترهایی مانند استحکام شکست، سایش استحکام بیشتری دارد و میزان نفوذ پذیری آنها نیز به مراتب خیلی کمتر است.
  4. کاشی گرانیتی: به نوعی از کاشی ھای پرسلانی که بدون لعاب  هستند و پولیش خورده هستند اصطلاحا، گرانیت گفته می شود. این کاشی ھا نیز همانند هم گروه خود مانند کاشی ھای پرسلانی مقاومت زیادی دارند و میزان جذب  آب آنها نیز به مراتب کمتر است.

فروش عمده کاشی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی ارزان

فروش کاشی ارزان | مرکز پخش کاشی در تهران

بازرگانی ما مرکز فروش کاشی ارزان در تهران با بالاترین کیفیت است. امروزه تنوع تولید …