کاشی خلیج
خانه / دسته‌بندی نشده / طرح و نقش متنوع در خانه های ما

طرح و نقش متنوع در خانه های ما

دراین مقاله سعی برآن است که خوانندگان عزیز را با انواع  مختلف و طرح های متنوع کاشی و سرامیک آشنا کنیم تا متقاضیان بتوانند بهتریین محصول کاشی و سرامیک را انتخاب و در خانه ها و مکان های عرضه این محصولات برای خود به ارمغان بیاورند. دراین مسیر شرکت کاشی سازی خلیج توانسته است کیفیت مناسبی از کاشی و سرامیک را به بازار عرضه کند و بدین روی دراین مقاله بهترین اطلاعات بنابر محصولات این موسسه به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

کاشی و سرامیک

کاشی-سرامیک بتنی

کاشی-سرامیک بتنی به عنوان یکی از پر طرفدارترین دیوارپوش ها به عنوان سبک صنعتی شناخته می شود. از ویژگی های آن می توان به بافت ظریف و مرز بندی های تایل های کاشی و سرامیک اشاره کرد علاوه براین رنگ خاکستری به فضای حمام و دستشویی شما پیچیدگی خاصی را اعطا می کند و همچنین  با رنگ گرم چوب به فضاها خاکستری و نسبتا سرد میتوانید گرما ببخشید.

با توجه به نمونه هایی که به همراه مقاله گذاشته خواهد شد، میتوانید مشاهده کنید که استفاده از چوب در وسایل و مصالح موجود دربین کاشی وسرامیک سرویس و حمام نمونه کارشده باعث میشود که سردی و خنثی بودن فضا تعدیل شود و فضای بهتری را خواهیم داشت.

کاشی و سرامیک بافت دار

این نوع کاشی کاری میتواند سرویس و حمام های قدیمی شما را با استفاده از مصالح مناسب مانند کاشی-سرامیک بافت دار تبدیل به یک سبک مدرن و جدید کند به همین روی پیشنهاد شرکت کاشی سازی خلیج به کسانی که قصد بازسازی و احیا سرویس های خانه های خود را دارند، این نوع کاشی کاری ها می باشد که  زیبایی فضای مورد نظر شما را دوچندان می کند. همچنین فن آوری  های جدید روز دنیا این امکان را به وجود آورده است که بتوانید طرح ها متنوعی را برروی این کاشی و  سرامیک شبیه سازی کنید.

دراخر به صورت جزیی چند نوع کاشی و سرامیک دیگر از جمله کاشی و سرامیک منقوش، d3 و آجری را نام خواهیم برد. شرکت کاشی سازی خلیج امید دارد که کمال استفاده را ازاین متن برده باشید.

کاشی و سرامیک

کاشی های منقوش

کاشیهای منقوش که همانند کاشی-سرامیک بافت دار طرح های جدیدی رابرای شما به ارمغان خواهد آورد، البته قابل ذکر است که این کاشی ها به صورت ۳بعدی کارشده و برای مشتریانی که به دنبال تاثیر بصری زیادی هستند، این کاشی و سرامیک پیشنهاد می شود.

کاشی و سرامیک ۳D

ویژگی که این نوع کاشی-سرامیک را منحصر به فرد می کند به واسطه خطای چشمی است که در کاربرد این کاشی ها درسرویس و حمام به وجود می آید بدین معنی که استفاده از مقیاس های متفاوت درکنار یکدیگر در اجرای این کاشی و سرامیک ها موجب زیبایی بیش از پیش آن ها می شود.

کاشی و  سرامیک آجری

بنابر پیشینه ذهنی مردم که به دربافتی سنتی و تاریخی شکل گرفته است میتوان گفت به مصالحی که نمایانگر گذشته و حال و هوای گذشته ایرانیان است بیشتر توجه شده است، به همین روی درادامه به تفصیل این نوع کاشی و سرامیک می پردازیم. همانطورکه گفته شد این نوع دارای درون مایه ای سنتی است که امروز با سبک های مدرن و کلاسیک تلفیق شده است و به جز وجه ظاهری آن که این مفاهیم را انتقال می دهد، این کاشی ها در مقابل رطوبت مقاوم شده اند و دیگر مانند قدیم نیاز به نگهداری و تعمیر ندارند. همچنین این نوع کاشی و سرامیک با طرح های آجری فضا را برای  شما عزیزان می تواند دل چسب و گرم تر نماید.

برای اطلاعات بیشتر دراین حیطه و کسب اطلاعات درمورد انواع دیگر کاشی-سرامیک می توانید به صورت حضوری  و مجازی به شرکت کاشی سازی خلیج مراجعه نمایید تا محصول دلخواهتان را دریافت کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک پروژه های دولتی

سرامیک پروژه های دولتی | صادرات کاشی و سرامیک

بازرگانی ما در زمینه تامین سرامیک پروژه های دولتی نیز فعالیت می کند. مجموعه ما …