کاشی خلیج
خانه / صادرات گرانیت کاشان / صادرات گرانیت کاشان به سوریه

صادرات گرانیت کاشان به سوریه

امروزه صادرات گرانیت کاشان به سوریه از رونق فراوانی برخورار است. این امر به چند دلیل ایجاد شده است که در این متن  به چند مورد از آن اشاره خواهیم نمود.یکی از آن دلایلی که می توان گفت وجود داعش در این منطقه در سالهای اخیر و ویرانیهای فراوانی که به بار آورد است.

برای ساخت این ویرانیها نیاز به ساخت و ساز و بازسازی می باشد و برای ساخت و ساز نیاز به مواد اولیه ساختمانی می باشد ، که یکی از آن مواد اولیه گرانیت است. ایران یکی از بزرگترین ذخایر گرانیتی دنیا محسوب می شود.

یکی دیگر از دلایل رونق صادرات گرانیت کاشان به سوریه زیبایی منحصر به فرد این محصول و باوام بودن آن نسبت به دیگر محصولات است.اگر شما یکی از خریداران و یا تجار صار کننده گرانیت به کشورهای یگر هستید می توانید برای دریافت این محصول بات این مجموعه ارتباط گرفته و از خریدی آسان بهرمند شوید.برای این منظور فقط کافیست با مشاورین فروش ما تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهید که با کوتاهترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

گرانیت چیست؟

صادرات گرانیت کاشان

گرانیت سنگی است که از خنک شدن توده‌های مذاب تشکیل شده است.گرانیت سنبل سختی، مقاومت و دوام است. گرانیت‌ها به دلیل سختی زیاد،مقاومت بالا، دوام و ماندگاری و تنوع طرح و رنگ توانسته جایگاه خوبی در صنعت سنگ و ساختمان برای خود پیدا کند.
سختی گرانیت بالا می‌باشد لذا هزینه برش و فرآوری سنگ‌های گرانیتی بیشتر از سنگ‌های آهکی است. گرانیت‌ها از نظر یکنواختی رنگ نسبت به سنگ‌های آهکی بهتر و همچنین نگهداری آنها راحتر و عمر آنها بیشتر است.

گرانیت‌ها به رنگ‌های سفید، خاکستری، پرتقالی، سبز، مشکی، قرمز، دیده می‌شوند. گرانیت را می‌توان در داخل و خارج ساختمان استفاده کرد.

صادرات گرانیت کاشان به سوریه

صادرات گرانیت

در صادرات سنگ به سوریه بایستی به نکات خاص تجارت با آن‌ها توجه ویژه ای نمود. در این خصوص می ­توان به موارد ذیل اشاره نمود :

* تجارت با سوریه بسیار متفاوت با سایر کشورهای عربی می ­باشد. تجارت با تجارسوریه می ­تواند بسیار ساده باشد چون اگر به شما اعتماد پیدا کنند به راحتی شما را رها نخواهند کرد. ولی ایجاد این اعتماد در آغاز بسیار دشوار است. در ابتدا بهترین رویه این است که به معرفی توانمندی­های صادراتی خود بپردازید؛ و صرفا دنبال فروش نباشید. فروش پس از ایجاد اعتماد اولیه، خود به خود شکل می گیرد.

چگونه بازار گرانیت سوریه را تصرف کنیم؟

صادرات گرانیت به سوریه

* بهترین شکل برای حضور در بازار گرانیت سوریه به جای پیدا کردن خریداران موردی، انجام سرمایه ­گذاری برای ایجاد جای پای مستحکم در بازار می­ باشد. تاجرانی که نسبت به تأسیس شرکت در سوریه و ایجاد دفتر تجاری به‌خصوص درپایتخت سوریه  اقدام نمایند، نسبت به بقیه­ رقبایشان  بسیار جلوتر خواهند بود.

لازم به ذکر است اگرچه با باز شدن Swift ایران، امکان تبادل پول و L/C بسیار ساده ­تر شده است ، ولی تاجران سوری عموماً با این نوع تجارت احساس راحتی نمی­ کنند و ترجیح می­دهند با واحد پول خود معامله نمایند و داشتن دفاتر فروش و حضور مستقیم در بازار سوریه به راحتی  این مشکل را برای فعالان اقتصادی حل می‌کند.

* جهت صادرات گرانیت کاشان به سوریه، علاوه بر حضور در نمایشگاه ­های تخصصی می ­توان از شرکت­های تخصصی بازاریابی که در این کشور وجود دارند استفاده کرد.

صادرات گرانیت کاشان به سوریه و کشورهای مختلف دنیا

آیا می دانید که هر ساله بیش از یک میلیارد دلار مواد معدنی از ایران به کشورهای مختلف جهان صادر می شود.

بهترین بازار صادراتی ایران در محصول سنگ مرمریت و گرانیت و …به کشورهایی همچون هندوستان، چین، گرجستان،سوریه و ….است.

بسیاری از این کشورها در گذشته نه چندان دور رقبتی برای خرید گرانیت از ایران نداشتن، ولی اکنون هر روز به خریداران و طرفداران این محصول در دنیا افزوده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک گرانیت کاشان

قیمت سرامیک گرانیت کاشان | فروش ویژه آن

قیمت سرامیک گرانیت کاشان با توجه به کارایی و مزیت های آن، بسیار معقولانه و …