کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / صادرات کاشی و سرامیک به عراق | توزیع آن در کشور

صادرات کاشی و سرامیک به عراق | توزیع آن در کشور

کاشی و سرامیک از کار آمد ترین پوشش های مصرفی در کف و دیواره ها و البته نما ساختمان ها و به خصوص در بخش های مختلفی از یک بنا نظیر سرامیک آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است و انواع سرامیک برای این منظور تولید شده. در ایران برند های مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند از جمله: کاشی خلیج، پاسارگاد، پالرمو و … در ایران علاوه بر تامین کاشی داخل به تجارت خارجی این محصول هم پرداخته شده است، که صادرات کاشی و سرامیک به عراق از جمله این تجارت ها می باشد.

صادرات کاشی و سرامیک به عراق | توزیع آن در کشور

صادرات کاشی و سرامیک به عراق

صادرات کاشی و سرامیک به عراق کشور ما به دلیل داشتن مرز بین عراق و همچنین به دلیل وجود بازار ساخت و ساز خوب در عراق بخاطر پیشرفت های اخیر این کشور در توسعه ساختمان سازی بیشترین صادرات کاشی و سرامیک بعد از سیمان به این کشور را داشته است قابل ذکر است که بگوییم کشور ایران در در زمینه کاشی و سرامیک از دیرباز مطرح بوده و بیشترین تجارت را با بازرگانان عراقی که کاشی ارزان را به کیفییت بالا ترجیح دادن دارد و حتی کاشی عراقی یک کاشی زیبا متناسب با سلیقه مردم این کشور در بین تولیدکنندگان داخلی مطرح شده است.

شرکت تولیدی کاشی صادراتی

شرکت تولیدی کاشی صادراتیکاشی و سرامیک تولیدی در ایران به طور نسبی از کیفیت خوبی برخوردار می باشد اما برای صادرات این محصول باید یک کاشی صادراتی در حد مقابله با حریفان خود باشد که با توجه به کشور صادر شده از کیفیت و به دنبال آن هزینه متفاوت برخوردار می باشد در ایران صادرات این محصول به بیشتر از ۴۰ الی ۵۰ کشور می رسد با این حال جای رشد فراهم است، شرکت تولیدی کاشی صادرات محدود هستند و نام اکثر آنها در سایت موجود می باشد.

تفاوت عمده کاشی ها از یکدیگر به دلایل زیر بر می گردد:

  • میزان جذب آب
  • لغزش
  • مقاومت آنها در برابر لکه و خراش

لیست قیمت روز کاشی و سرامیک

لیست قیمت روز کاشی و سرامیکبه دلیل نوسانات قیمتی بروز رسانی مداوم لیست قیمت های محصولات مورد نیاز  می باشد به همین جهت می توان قیمت روز انواع سرامیک، سرامیک کف، سرامیک آشپزخانه و کاشی زبیا با تنوع قیمت و همراه با توضیحات مرتبط به هر یک از آن ها را از سایت کاشی خلیج و یا سایت هایی که مطالب روز منتشر می کنند مشاهده نمایید و جهت خرید متناسب خود اقدام نمایید.

خرید و فروش انواع کاشی

خرید و فروش انواع کاشیاز آنجایی که کاشی به غیر جنبه تزینی آن از نظر بهداشتی هم اهمیت بالایی دارد و یکی از کم هزینه ترین تزئینات یک ساختمان به شمار می آید باید در انتخاب آن دقت بالایی به خرج برد چرا که گاها نه کاشی ارزان به صرفه است و نه کاشی گران قیمت از این رو بازار خرید و فروش کاشی و سرامیک از دیرباز گرم بوده است به همین دلیل نیز علاوه بر امکان خرید و فروش حضوری اخیرا این امکان هم برای عموم فراهم شده تا خرید و فروش غیر حضوری داشته باشند تا در وقت و هزینه آنها صرفه جویی شود پس اگر خریدار یا فروشنده این محصول هستید متوانید به سایت های معتبر مراجعه نمایید. باید توجه نمود که قیمت ها در بازار ها متفاوت است پس با آگاهی و حوصله بالا نسبت به تهیه این محصول اقدام نمود.

بازار کاشی و سرامیک در ایران

بازار کاشی و سرامیک در ایرانبازار کاشی و سرامیک در جای جای ایران گسترده و بسته سلایق ان منطقه رونق فراوانی دارد. و در تهران به دلیل موقعیتی که دارد این بازار گرم تر و پرشور تر می باشد و در چهار منطقه خاص است.

این بازار تشکیل شده است که عبارتند از:

  • بازارچه خیابان بنی هاشم در شرق تهران
  • بازارچه خیابان شیراز در مرکز استان تهران
  • خیابان کاشانی در غرب
  • زمزم در جنوب تهران

که بیشتر اجناس در این بازار ها ایرانی است ولی می توان با کمی جست و جو جنس خارجی نیز پیدا نمود ولی بخاطر کیفیت و کمیت نوع ایرانی محصول بیشتر توصیه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری | مرکز پخش کاشی و سرامیک لاکچری | فروش اینترنتی کاشی و سرامیک

اگر به دنبال قیمت کاشی و سرامیک لاکچری و مرکز پخش آن هستید با کارشناسان …

پاسخی بگذارید