کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک ارژنگ / صادرات کاشی ارژنگ به عراق

صادرات کاشی ارژنگ به عراق

صادرات کاشی ارژنگ به عراق برای فروشندگان کاشی و سرامیک بسیار پرسود بوده و از قابلیت های بالایی برخوردار است از جمله این قابلیت ها حاشیه سود بالا و آشنایی با تجار بزرگ کشورهای دوست و همسایه می باشد.

یکی از کالاهایی که صادرات آن به کشورهای دیگر بسیار پر سود است کاشی و سرامیک است. بسیاری از کشورهای دنیا خریدار محصولات کاشی و سرامیک ایرانی هستند، که از چمله آن کشورها می توان به کشور همسایه غرب ایران یعنی عراق اشاره نمود.

کشور عراق در چند سال گذشته به دلیل جنگ های داخلی و وجود گروهک تروریستی داعش ویرانی های زیادی برایش به وجود آمد.حال که به ثبات نسبی دست یافته نیاز به ترمیم و مرمت این ویرانی ها دارد. به همین دلیل برای امر ساخت و ساز به کالاهای ساختمان سازی بسیاری نیاز دارد، که از جمله این کالا ها کاشی و سرامیک می باشد که برای امر ساخت و ساز محصولی پرکاربرد است.

آیا محصولات کاشی ارژنگ قابلیت صادرات دارند؟

کارخانجات کاشی و سرامیک بزرگی در ایران وجود دارد که در امر صادرات با یکدیگر رقابت می کنند، که  از جمله این کارخانه ها می توان به کارخانه کاشی و سرامیک ارژنگ اشاره نمود.

کارخانه ارژنگ از جمله کارخانجات بزرگ ایران می باشد که در سالهای اخیر توانسته محصولات با کیفیت و زیبایی تولید و به بازار کاشی و سرامیک عرضه نماید. محصولات کاشی ارژنگ بسیار پرتنوع و در سایزهای مختلف عرضه می گردد.

تنوع محصولات این کارخانه برای عرب های عراق بسیار جذاب بوده و طرفداران بسیاری در این کشور پیدا کرده است.به همین دلیل می توانیم به جرات بگوییم که کارخانه ارژنگ یکی از بزرگترین صادر کنندگان کاشی و سرامیک به عراق  محسوب می شود. صادرات کاشی ارژنگ به عراق برای تجار بزرگ کاشی و سرامیک به دلیل حاشیه سود بالا بسیار جذاب است.

مزایای صادرات به عراق

از مزایای صادرات به عراق می توان به چند مورد اشاره نمودکه یکی از این موارد خرید راحت و بدون دردسر اعراب عراقی از ایرانی ها می باشد.زیرا عراقی ها به دلیل رفت و آمد زیادشان به ایران نسبت به دیگر کشورها اعتماد بیشتری به ایرانی ها دارند. به عبارتی بهتر پول می دهند.و یکی دیگر از مزایای آن قوانینی هست که این کشور برای محصولات صادراتی وضع کرده.

قوانین عراق برای کالاهای صادراتی بسیار آسان و بدون دردسر است. به طور مثال روی کیفیت کالا ها سختگیری نمی کند. و راه های مواصلاتی بسیاری بین ایران و عراق وجود دارد که این قضیه نیز امر صادرات به عراق را آسان نموده است.

صادرات کاشی ارژنگ به عراق

معایب صادرات به عراق

صادرات کالا به عراق همانطور که از مزایایی برخوردار است در عین حال معایبی هم دارد، که یکی از آن معایبی که می توان به آن اشاره نموداین است که عراقی ها اکثرا اجناس ارزان و قیمت مناسب می خواهند و خیلی کم به اجناس لوکس و با کیفیت روی می آورند .همین امر باعث می شود که صادرات کالا به عراق حاشیه سود کمی داشته باشد.

یکی دیگر از معایب صادرات به عراق این است که به دلیل بی ثباتی فعلی موجود در این کشور هر چند وقت یکبار قوانین این کشور تغییر می کندو همین امر در امور صادراتی نیز تاثیر گذاشته و دردسر هایی برای فعالان اقتصادی ایجاد می کند.

 

صادرات کاشی ارژنگ به عراق

 

کاشی و سرامیک ارژنگ در عراق

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از کارخانجات کاشی و سرامیک که طرفداران بسیاری در بین خریداران عراقی دارد محصولات کارخانه ارژنگ می باشد. به گونه ای که سراغ هر مغازه کاشی سرامیک فروشی که بروی حتما یکی از طرح های کاشی ارژنگ را در مغازه اش پیدا خواهی کرد.به همین علت صادرات کاشی ارژنگ به عراق از رونق و سود بالایی برای فعالان اقتصادی برخوردار است.

صادرات کاشی ارژنگ به عراق

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کاشی ارژنگ

فروش عمده کاشی ارژنگ طرح صخره

فروش عمده کاشی ارژنگ طرح صخره با تخفیفات ویژه و شرایط فوق العاده آغاز شده …