کاشی خلیج
خانه / کاشی / صادرات کاشی ارس با کیفیت به خاور میانه

صادرات کاشی ارس با کیفیت به خاور میانه

صادرات کاشی ارس با کیفیت بالا و دیگر تولیدات کاشی و سرامیک از صادرات مهم ایران به خاورمیانه به شمار می رود. با شناسایی بازارهای هدف کاشی و سرامیک می توان صادرات کاشی ارس با کیفیت را رونق بخشید و به درآمد ارزی کشور کمک کرد.

صادرات کاشی ارس با کیفیت به خاور میانه

صادرات کاشی ارس

صادرات کاشی ارس با کیفیت به خاور میانه از طریق بازرگانی و شرکت ما انجام می پذیرد. بازرگانی ما به دلیل عرضه و صادرات کاشی ارس باکیفیت می تواند در زمینه صادرات کاشی و سرامیک نقش مهمی را ایفا کند. بدون شک شناسایی بازار هدف تاثیر بسیاری در پیشرفت صادرات کاشی و سرامیک خواهد داشت.

کاشی هایی که جهت صادرات تولید می شوند باید دارای کیفیت بالایی باشند. بدین منظور کارخانه های تولید کننده در جهت ارتقای کیفیت تولیدات خود می باشند. این واحد های صنعتی در مورد قیمت این اجناس حساسیت زیادی به خرج می دهند. این دقت به دلیل هزینه های گمرکی صادرات و ترخیص کالا می باشد. در این زمینه هر چه میزان فروش بیشتر باشد، هزینه تمام شده کمتر خواهد شد و سود بیشتری را نیز در پی خواهد داشت.

مزایای صادرات کاشی ارس به خاورمیانه

صادرات کاشی ارس به خاورمیانه برای چرخه اقتصادی کشور ها بسیار با اهمیت است و به همین دلیل تاجران و دولتمردان بر روی این موضوع تمرکز می کنند.
کشور ما از نظر موقعیت جغرافیایی و جنس خاک در شرایط خوبی قرار دارد و می تواند کاشی و سرامیک های متنوع مناسب برای کف، دیوار اتاق و راه پله، پارکینگ و غیره که بسیار باکیفیت هستند را تولید نماید؛ این موضوع باعث شده بتوانیم در جمع کشور های دیگری که در این زمینه فعالند قرار بگیریم.

صادرات کاشی ارس

صادرات کاشی ارس در خاورمیانه به خوبی انجام می شود. کشور ما از نظر تولید محصولات انواع کاشی ارس باکیفیت در رتبه ی خیلی خوبی قرار دارد و سالانه حجم بسیار زیادی از این محصولات به کشور های دیگر صادر می شوند. درجه و کیفیت این محصولات در صادرات اهمیت زیادی دارد و درجه ای که بر روی کارتن های بسته بندی زده می شود برای خریداران بسیار با اهمیت است.

تولید و عرضه کاشی ارس با بالاترین کیفیت

از آن جایی که تولید اولیه این کاشی در اصفهان بوده، بدیهی است که مهم ترین مرکز عرضه کننده آن نیز در همان استان باشد اما علاوه بر اصفهان، استان تهران نیز به دلیل مرکزیتی که در کشور داشته، از توزیع کنندگان کاشی ارس در داخل و خارج محسوب می گردد. عرضه ارس با بالاترین کیفیت از طریق راه های بدون واسطه انجام می گیرد که این موضوع به طور طبیعی بر روی کاهش قیمت نهایی آن تأثیرگذار خواهد بود.

صادرات کاشی ارس

کاشی ارس اصفهان جزو معدود نمونه هایی است که با هر نوع چیدمان و ساختار داخلی و خارجی سازگاری قابل توجهی را دارد. نرخ قیمت این کالا عمدتا با توجه به نوع نیاز و کاربردی که از آن انتظار می رود، تعیین خواهد شد. کاشی ارس مرغوب در بازار های ایرانی دارای جایگاه بسیار عالی است که توانسته مشتریان زیادی را با خود همراه کند. این محصولات در بازار ها به طرق مختلفی عرضه می شوند. روش عرضه بسیار در انتخاب مشتریان تاثیر گذار است.

کارخانه کاشی ارس

صادرات کاشی ارس

کارخانه کاشی ارس در ایران و در شهر زیبای بروجن مستقر است . این کارخانه انواع محصولات کاشی و سرامیک را به خریداران عرضه می کند کارخانه کاشی ارس از بهترین مواد برای تولید کاشی مرغوب و باکیفیت استفاده می کند و طرفداران زیادی را در اختیار خود گرفته است. فروشنده کاشی ارس اصفهان این نوع از کالاهای ساختمانی را به دو شکل کلی و جزیی به بازار عرضه می کند.

شرکت تولیدی ارس در سال ۱۳۸۲ مشغول به تولید انواع کاشی ها شده و از همان زمان به عنوان تامین کننده ای بزرگ در کشور ما برای این محصولات شناخته می شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی ارزان

فروش کاشی ارزان | مرکز پخش کاشی در تهران

بازرگانی ما مرکز فروش کاشی ارزان در تهران با بالاترین کیفیت است. امروزه تنوع تولید …