کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / تولید کاشی و سرامیک مشهد | قیمت فروش آن در بازار

تولید کاشی و سرامیک مشهد | قیمت فروش آن در بازار

کاشی فرآوری سرامیکی متشکل از دانه های ظریف متولد متبلور و متخلخل است، که معمولاً در حرارت بالاتر از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخته شده و در انواع لعاب دار و بدون لعاب تولید می شود. روی لعابی کاشی ممکن است براق، نیمه براق، مات، ساده، گلدار، سفید و یا رنگی باشد.

البته می‌دانیم که به طور کلی به مواد غیرآلی غیر معدنی جامد و غیر فلزی سرامیک گفته می شود. که با توجه به این تعریف کاشی‌ها هم نوعی سرامیک محسوب می‌شوند. کاشی به دو دسته کلی و دیواری تقسیم می‌شود. نوع کفی آن اصطلاحاً در بازار سرامیک نامیده می‌شود بنابراین با توجه به تعریف اصلی سرامیک‌ها سرامیک  مصطلح در بازار در حقیقت همان کاشی کیفی است و منظور ما از سرامیک همان کاشی کفی می باشد و نه تعریف عام سرامیک، یا به عبارت دیگر تفاوت کاشی دیوار با کاشی کف در استحکام، درصد جذب آب، و کیفیت لعاب روی آن دارد. اگر لعاب روی کاشی از جنس سرامیک باشد به آن اصطلاح سرامیک گویند.

 یک قطعه کاشی از دو قسمت تشکیل شده است: یکی از محبوب ترین برند ها در زمینه تولید کاشی و سرامیک، تولید کاشی و سرامیک مشهد است کاشی ارزان و سرامیک لاکچری را در بازار کنونی در دست دارد.

  1. قطعه سفالی که قسمت اصلی و استخوان بندی کاشی را تشکیل می دهد
  2.  لعاب روی آن که ماده از شیشه‌ای و قسمت روی آن را تشکیل می‌دهد.

 سرامیک هم به مواد غیر آلی غیر مدنی جامعه گفته می شود حالا به کاشی که لعاب روش  سرامیک کاشی سرامیک سرامیک گفته می شود.

 انواع موزاییک در بازار:

  1.  موزاییک  گرانیتی و معمولی
  2. موزاییک های فیبری
  3.  موزاییک شسته
  4.  مزیت های تک لایه ای

 ادامه مطالب قیمت انواع کاشی و فروش سرامیک زیبا و همچنین تفاوت های بین سرامیک و کاشی اشاره خواهیم نمود.

تولید کاشی و سرامیک مشهد | قیمت فروش آن در بازار

تولید کاشی و سرامیک مشهد

تولید کاشی و سرامیک مشهد شرکت کاشی فیروزه مشهد که در تولید کاشی و سرامیک مشهد نقش بسزایی  در کشور ایفا می کند، ت کاشی فیروزه مشهد در سال ۱۳۶۲ در راستای هدف جمهوری اسلامی ایران و با خودکفایی و اشتغال زایی تاسیس شد تحریم‌های اقتصادی و مشکلات ناشی از جنگ قدری سرعت پیشرفت ما را کاهش داد ولی تلاش ادامه یافت و در سال ۱۳۷۳ این پروژه با ظرفیت تولید سالانه ۷ هزار و ۵۰ هزار متر مربع کاشی کف به بهره‌برداری رسید اجرای موفقیت آمیز دو طرح توسعه تا سال ۱۳۸۵ ظرفیت تولید را به ۵۰۰ هزار متر مربع تولید کاشی کف و دیوار در سال برساند در سال ۱۳۹۳ افزایش تولید تا مرز یک میلیون و ۱۰۰ هزار متر مربع در سال را با آخرین فناوری و تکنولوژی روز جهان به بهره برداری رساند. شرکت کاشی فیروزه مشهد جهت تولید محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی اقدام به خریداری تکنولوژی روز دنیا از کشورهای پیشرو و صاحب نام این صنعت ایتالیا نموده که نسبت به اغلب ماشین‌آلات در طرح های توسعه به دست توانمند کارشناسان این مجموعه صورت گرفته است.

صادرات کاشی به قیمت ارزان

صادرات کاشی به قیمت ارزان شرکت کاشی فیروزه مشهد یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه صادرات کاشی به قیمت ارزان به کشورهای حاشیه خلیج فارس است. این شرکت در سال ۱۳۷۳ موفق به اخذ نشان استاندارد ایران از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی گردید و جهت نیل به کیفیت مطلوب تلاش خود را ادامه داد تا در سال ۱۳۸۱ با استقرار نظام مدیریت زمین کیفیت دیگر در این راستا برداشته شود انتخاب واحد نمونه کیفیت و واحد نمونه استاندارد طی چندین دوره از طرف اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان حاکم موفقیت در این امر مهمی باشد این شرکت در راستای ارتقای کیفیت و بهبود مستمر اقدام به تشکیل واحد تحقیق و توسعه ۹۰ تا همگام با توسعه به کارگیری تکنولوژی روز و شناخت نیاز مشتری و کاهش هزینه‌ها به عنوان واحد مستقل زیرنظر مدیریت ارشد شرکت فعالیت نماید و در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ گواهی واحد تحقیق تحقیق و توسعه از سازمان صنایع و معادن گردید همچنین شرکت محصولات ای با کیفیت عالی را به دیگر کشورها صادر می کند.

تامین کننده کاشی و سرامیک در ایران

تامین کننده کاشی و سرامیک در ایران واحد تولیدی کاشی فیروزه مشهد یکی از تامین کنندگان کاشی و سرامیک در ایران بوده. این تولیدی توجه به پتانسیل های موجود در کشور توانسته انواع کاشی و سرامیک را در طرح ها و شکل های مختلف روانه بازار سازد یکی از محبوب ترین برند ها در زمینه خرید کاشی محسوب می گردد. این تولیدی با استفاده از نیروهای متخصص توانست گام بزرگی را در زمینه طراحی و تولید کاشی و سرامیک های مدرن انجام دهد.

عرضه کاشی با مناسب ترین قیمت

عرضه کاشی با مناسب ترین قیمت کاشی فیروزه مشهد با عرضه کاشی با مناسب ترین قیمت، یکی از چندین شرکت های خرید کاشی در ایران است که  توانسته انواع کاشی و سرامیک را به صورت عمده وارد بازار کند. با توجه به اینکه خرید عمده کاشی هزینه نسبتاً پایین تری را نیز به دنبال دارد این شرکت سعی در فروش عمده محصولات خود به صورت عمده کرده است شرکت فیروزه مشهد انواع کاشی و سرامیک خود را به صورت کاملاً صنعتی تولید و روانه بازار می کند.

با کیفیت ترین سرامیک در تهران

با کیفیت ترین سرامیک در تهران یکی از با کیفیت ترین سرامیک در تهران می توان به برند فیروزه مشهد اشاره کرد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و شناخت نیاز مشتری و کاهش هزینه ها به عنوان واحد مستقل زیر نظر مدیریت ارشد شرکت  فعالیت می نماید و در  سال ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ موفق به اخذ گواهی واحد توسعه و تحقیق از سازمان صنایع و معادن شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری | مرکز پخش کاشی و سرامیک لاکچری | فروش اینترنتی کاشی و سرامیک

اگر به دنبال قیمت کاشی و سرامیک لاکچری و مرکز پخش آن هستید با کارشناسان …

پاسخی بگذارید